Font Awesome Menu Icons (8.x-1.9) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Icon
de: Symbol

en: Menu
de: Menü

en: Appearance
de: Design

en: Accept
de: Akzeptieren

en: About
de: Über

en: HTML tag
de: HTML-Tag

en: FontAwesome Menu Icons
de: FontAwesome-Menüsymbole

en: Type to filter
de: Tippen um zu filtern

en: Before text
de: Vor dem Text

en: After text
de: Nach dem Text

en: Without text
de: Ohne Text

en: Style prefix
de: Stil-Prefix

en: 4.x only
de: Nur 4.x

en: 5.x only
de: Nur 5.x

en: FontAwesome Menu Icons.
de: FontAwesome-Menü-Icons.
