Font Awesome Menu Icons (8.x-1.9) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Settings
gl: Axustes

en: Icon
gl: Icona

en: Menu
gl: Menú

en: Appearance
gl: Apariencia

en: About
gl: Información
