Font Awesome Menu Icons (8.x-1.9) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Settings
jv: Sétingan

en: Icon
jv: Ikon

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: About
jv: Ngenani
