Font Awesome Menu Icons (8.x-1.9) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Settings
nl: Instellingen

en: Icon
nl: Pictogram

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Accept
nl: Accepteren

en: About
nl: Over

en: HTML tag
nl: HTML-tag
