Font Awesome Menu Icons (8.x-1.9) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Settings
pt: Configurações

en: Icon
pt: Ícone

en: Appearance
pt: Aparência

en: Accept
pt: Aceitar

en: About
pt: Sobre

en: HTML tag
pt: Tag HTML
