Font Awesome Menu Icons (8.x-1.9) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Icon
tr: Simge

en: Menu
tr: Menü

en: Appearance
tr: Görünüm

en: About
tr: Hakkında
