Font Awesome Menu Icons (8.x-1.9) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Icon
lt: Piktograma

en: Menu
lt: Meniu

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: About
lt: Apie
