Font Awesome Menu Icons (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Icon
da: Ikon

en: Appearance
da: Udseende

en: About
da: Om
