Font Awesome Menu Icons (8.x-2.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Settings
es: Configuración

en: Icon
es: Icono

en: Menu
es: Menú

en: Appearance
es: Apariencia

en: Accept
es: Aceptar

en: About
es: Acerca de
