Font Awesome Menu Icons (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Icon
pl: Ikona

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Accept
pl: Akceptuj

en: About
pl: O stronie
