Font Awesome Menu Icons (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Settings
ro: Setări

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Menu
ro: Meniu

en: Appearance
ro: Aspect

en: About
ro: Despre
