Font Awesome Menu Icons (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Settings
be: Налады

en: Menu
be: Меню

en: Appearance
be: Знешнасць

en: About
be: Аб
