Font Awesome Menu Icons (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Menu
eu: Menua

en: Appearance
eu: Itxura

en: About
eu: (r)i buruz
