Font Awesome Menu Icons (8.x-2.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Menu
hi: सूची

en: Appearance
hi: भेष

en: About
hi: के बारे में
