Font Awesome Menu Icons (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Settings
hu: Beállítások

en: Icon
hu: Ikon

en: Menu
hu: Menü

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Accept
hu: Elfogadás

en: About
hu: Leírás

en: Type to filter
hu: Gépelés szűréshez

en: Before text
hu: Szöveg előtt

en: After text
hu: Szöveg után

en: Without text
hu: Szöveg nélkül
