Font Awesome Menu Icons (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: About
ku: دەربارە
