Font Awesome Menu Icons (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Icon
lv: Ikona

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Appearance
lv: Izskats

en: About
lv: Par
