Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Version
bg: Версия

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Updated
bg: Обновено

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Comment
bg: Коментар

en: Filter
bg: Филтър

en: Load
bg: Зареди

en: Color
bg: Цвят

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Duration
bg: Период

en: Hidden
bg: Скрит

en: Themes
bg: Теми

en: Direction
bg: Посока
