Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc3) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Version
sq: Versioni

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Comment
sq: Komenti

en: Filter
sq: Filtri

en: Color
sq: Ngjyra

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Themes
sq: Temat

en: About
sq: Informacione

en: Direction
sq: Orientimi

en: Customization
sq: Personalizimi
