Font Awesome UI (1.0.0-rc5) - en to be translation catalogue (41 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Version
be: Версія

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Updated
be: Абноўлена

en: Files
be: Файлы

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Comment
be: Каментар

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Normal
be: Нармальны

en: Width
be: Шырыня

en: Scale
be: Маштаб

en: Method
be: Метад

en: Color
be: Колер

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Duration
be: Працягласць

en: Hidden
be: Схаваць

en: Negate
be: Звярнуць

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Themes
be: Тэмы

en: About
be: Аб

en: Direction
be: Накірунак

en: Rotate
be: Павярнуць

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Restricted to certain pages
be: Толькі для пэўных старонак

en: Customization
be: Наладка па тэхнічным умовам

en: Fixed width
be: Фіксаваная шырыня

en: Installed themes
be: Усталяваныя тэмы
