Font Awesome UI (1.0.0-rc5) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Filter
br: Sil

en: Color
br: Liv

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Plugin
br: Lugant

en: About
br: Diwar-benn
