Font Awesome UI (1.0.0-rc5) - en to ca translation catalogue (57 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Version
ca: Versió

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Icon
ca: Icona

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Icons
ca: Icones

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Files
ca: Fitxers

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Comment
ca: Comentari

en: Filter
ca: Filtra

en: Width
ca: Amplada

en: Scale
ca: Escalar

en: Load
ca: Càrrega

en: Border
ca: Vora

en: Method
ca: Mètode

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Position
ca: Posició

en: Duration
ca: Durada

en: Hidden
ca: Ocult

en: Negate
ca: Nega

en: Units
ca: Unitats

en: Style
ca: Estil

en: Plugin
ca: Connector

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: Themes
ca: Temes

en: Double
ca: Doble

en: Solid
ca: Sòlid

en: Usage
ca: Ús

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: About
ca: Detalls

en: Direction
ca: Direcció

en: Light
ca: Clar

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Rotate
ca: Girar

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Restricted to certain pages
ca: Restringit a certes pàgines

en: Customization
ca: Personalització

en: Fixed width
ca: Amplada fixa

en: Installed themes
ca: Temes instal·lats

en: Save and go to list
ca: Desa i ves al llistat
