Font Awesome UI (1.0.0-rc5) - en to el translation catalogue (56 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Version
el: Έκδοση

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Icons
el: Εικονίδια

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Files
el: Αρχεία

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Normal
el: Κανονικό

en: Width
el: Πλάτος

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Method
el: Μέθοδος

en: Color
el: Χρώμα

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Provider
el: Πάροχος

en: Position
el: Θέση

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Negate
el: Αναίρεση

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Units
el: Μονάδες

en: Style
el: Στυλ

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Reverse
el: Αντιστροφή

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Double
el: Διπλάσιο

en: Global
el: Καθολικό

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Rotate
el: Περιστροφή

en: Not restricted
el: Χωρίς περιορισμό

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Restricted to certain pages
el: Περιορίζεται σε ορισμένες σελίδες

en: Customization
el: Προσαρμογή

en: Fixed width
el: Σταθερό πλάτος

en: Loading method
el: Μέθοδος φόρτωσης

en: Installed themes
el: Εγκατεστημένες θεματικές παραλλαγές
