Font Awesome UI (1.0.0-rc5) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Version
eo: Versio

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Icons
eo: Bildsimboloj

en: Files
eo: Dosieroj

en: Custom
eo: Propra

en: Comment
eo: Komento

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Scale
eo: Skalo

en: Color
eo: Koloro

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Provider
eo: Provizanto

en: Position
eo: Loko

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Negate
eo: Negaciu

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Direction
eo: Direkto
