Font Awesome UI (1.0.0-rc5) - en to fi translation catalogue (69 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Version
fi: Versio

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Size
fi: Koko

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Icon
fi: Ikoni

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Icons
fi: Ikonit

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Files
fi: Tiedostot

en: Custom
fi: Oma

en: Comment
fi: Kommentti

en: Filter
fi: Suodatus

en: Normal
fi: Normaali

en: Width
fi: Leveys

en: Linear
fi: Lineaarinen

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Load
fi: Lataa

en: Border
fi: Raja

en: Method
fi: Tapa

en: Color
fi: Väri

en: Padding
fi: Täyte

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Position
fi: Sijoitus

en: Duration
fi: Kesto

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Negate
fi: Käänteistä

en: Selector
fi: Valitsin

en: Fade
fi: Himmennä

en: Style
fi: Tyyli

en: Duplicate
fi: Monista

en: Reverse
fi: Käänteinen järjestys

en: Themes
fi: Teemat

en: Double
fi: Kaksinkertainen

en: Dotted
fi: Pisteet

en: Dashed
fi: Pilkut

en: Solid
fi: Kiinteä

en: Global
fi: Yleinen

en: Usage
fi: Käyttö

en: Border color
fi: Reunan väri

en: Rebuild
fi: Uudelleenrakenna

en: Local
fi: Paikallinen

en: About
fi: Tietoja

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: Direction
fi: Suunta

en: Light
fi: Vaalea

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Variant
fi: Muunnos

en: Rotate
fi: Kieritä

en: Not restricted
fi: Ei rajoitettu

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Restricted to certain pages
fi: Rajoitettu tiettyihin sivuihin

en: Customization
fi: Kustomointi

en: Fixed width
fi: Kiinteä leveys

en: Max height
fi: Enimmäiskorkeus

en: RTL support
fi: RTL tuki

en: Installed themes
fi: Asennetut teemat
