Font Awesome UI (1.0.0-rc5) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: List
is: Listi

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Version
is: Útgáva

en: Overview
is: Yvirlit

en: Edit
is: Broyt

en: Size
is: Stødd

en: Reset
is: Tómstilla

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: Updated
is: Dagført

en: Custom
is: Sergjørt

en: Comment
is: Viðmerking

en: Filter
is: Filtur

en: Color
is: Litur

en: Not installed
is: Ikki lagt inn

en: Hidden
is: Krógvað

en: Themes
is: Tema

en: About
is: Um

en: Direction
is: Kós

en: Not restricted
is: Ikki avmarkað

en: Restricted to certain pages
is: Avmarkað til ávísar síður

en: Fixed width
is: Føst breidd
