Font Awesome UI (1.0.0-rc5) - en to hu translation catalogue (96 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Version
hu: Verzió

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Icon
hu: Ikon

en: Updated
hu: Frissítve

en: Icons
hu: Ikonok

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Files
hu: Fájlok

en: Custom
hu: Egyéni

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Filter
hu: Szűrő

en: Normal
hu: Általános

en: Width
hu: Szélesség

en: Scale
hu: Aránytartó méretezés

en: Load
hu: Betöltés

en: Colors
hu: Színek

en: Border
hu: Keret

en: Method
hu: Mód

en: Color
hu: Szín

en: Padding
hu: Belső margó

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Append
hu: Hozzáfűzés

en: Duration
hu: Időtartam

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Attach method
hu: Csatolás módja

en: Negate
hu: Negálás

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Fade
hu: Áttünés

en: Units
hu: Mértékegységek

en: Style
hu: Stílus

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Reverse
hu: Fordított

en: Regular
hu: Általános

en: Themes
hu: Sminkek

en: Double
hu: Dupla

en: Dotted
hu: Pontozott

en: Dashed
hu: Vonalas

en: Solid
hu: Tömör

en: Groove
hu: Völgy

en: Ridge
hu: Hegygerinc

en: Inset
hu: Sülyesztett

en: Outset
hu: Kiemelkedő

en: Global
hu: Általános

en: Color picker
hu: Színválasztó

en: Usage
hu: Használat

en: Border color
hu: Keretszín

en: Animation
hu: Animáció

en: Rebuild
hu: Újraépítés

en: Local
hu: Helyi

en: Radius
hu: Sugár

en: About
hu: Leírás

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: Fixed Width
hu: Rögzített szélességű

en: Prepend
hu: Beillesztés az elejére

en: Direction
hu: Irány

en: Light
hu: Világos

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Animate
hu: Lejátszó szétnyitása / összecsukása

en: Variant
hu: Változat

en: Rotate
hu: Elforgatás

en: Not restricted
hu: Nem korlátozott

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Restricted to certain pages
hu: Bizonyos oldalakra korlátozva

en: Customization
hu: Testreszabás

en: Fixed width
hu: Fix szélesség

en: Max height
hu: Megengedett magasság

en: Alternate
hu: Alternatív

en: Pull
hu: Behúzás

en: RTL support
hu: RTL támogatás

en: Keyboard
hu: Billentyűzet

en: Loading method
hu: Betöltési módszer

en: Activate on specific themes
hu: Aktiválás meghatározott sminkekben

en: element
hu: elem

en: Installed themes
hu: Telepített sminkek

en: Spin
hu: Pörgés

en: Brands
hu: Márkák

en: Font Awesome already present at @path. No download required.
hu: A Font Awesome már elérhető @path útvonalon. Nincs szükség letöltésre.

en: Drush was unable to load the Font Awesome library
hu: A Drush nem tudja betölteni a Font Awesome függvénykönyvtárat

en: Error: unable to download Fontawesome library from @remote
hu: Hiba: nem lehet letölteni a Fontawesome függvénykönyvtárat innen: @remote

en: Save and go to list
hu: Mentés és visszatérés a listához
