FooTable (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: sort by @s
dz: @sགིས་དབྱེ་སེལ་འབད་ཡོད་མི།
