FooTable (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ
