FooTable (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Size
af: Grootte

en: Center
af: Senter

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam
