FooTable (8.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan
