FooTable (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Type
is: Slag

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Size
is: Stødd

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn
