FooTable (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Size
hy: Չափ

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Left
hy: Ձախ
