FooTable (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Size
ka: ზომა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Position
ka: პოციზია

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Plugin
ka: ჩანართი
