FooTable (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Size
ta: அளவு

en: Center
ta: மையம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Current
ta: தற்சமய

en: Position
ta: இடம்

en: Limit
ta: எல்லை

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
