FooTable (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Size
ast: Tamañu

en: Center
ast: Centru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
