FooTable (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Size
bg: Размер

en: Center
bg: Център

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Views
bg: Изгледи

en: Right
bg: Дясно
