FooTable (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Position
bo: གནས་ས

en: First
bo: དང་པོ

en: Left
bo: གཡོན

en: Space
bo: སྟོང་བ
