FooTable (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Type
cy: Math

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Size
cy: Maint

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Current
cy: Cyfredol

en: Last
cy: Olaf

en: Position
cy: Lleoliad

en: First
cy: Cyntaf

en: Limit
cy: Terfyn
