FooTable (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Size
da: Størrelse

en: Center
da: Centreret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Components
da: Komponenter

en: Current
da: Aktuelle

en: Last
da: Sidste

en: Position
da: Placering

en: First
da: Første

en: Limit
da: Grænse

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Sorting
da: Sortering

en: Paging
da: Sideinddeling

en: Space
da: Mellemrum

en: Production (minified)
da: Produktion (minificeret)

en: Development (uncompressed)
da: Udvikling (ukomprimeret)
