FooTable (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Size
el: Μέγεθος

en: Center
el: Κέντρο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Components
el: Συστατικά

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Last
el: Τελευταίο

en: Position
el: Θέση

en: First
el: Πρώτο

en: Limit
el: Όριο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Space
el: Διάστημα

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Production (minified)
el: Παραγωγής (ελαχιστοποιημένο)

en: Development (uncompressed)
el: Ανάπτυξης (ασυμπίεστο)

en: Breakpoint
el: Σημείο διακοπής
