FooTable (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Type
et: Liik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Size
et: Suurus

en: Center
et: Keskel

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Views
et: Vaated

en: Components
et: Komponendid

en: Current
et: Praegune

en: Last
et: Viimane

en: Position
et: Asukoht

en: First
et: Esimene

en: Limit
et: Limiit

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Space
et: Ruum

en: Breakpoint
et: Murdepunkt
