FooTable (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Size
fi: Koko

en: Center
fi: Keskellä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Views
fi: Näkymät

en: Components
fi: Komponentit

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Last
fi: Viimeinen

en: Position
fi: Sijoitus

en: First
fi: Ensimmäinen

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Sorting
fi: Lajittelu

en: Space
fi: Välilyönti

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Production (minified)
fi: Tuotanto (minimoitu)

en: Development (uncompressed)
fi: Kehitys (pakkaamaton)

en: Breakpoint
fi: Keskeytyskohta
