FooTable (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Size
gl: Tamaño

en: Center
gl: Centrar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Views
gl: Vistas

en: Components
gl: Compoñentes

en: Current
gl: Actual

en: Position
gl: Posición

en: First
gl: Primeiro

en: Limit
gl: Límite

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Space
gl: Espazo
