FooTable (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Size
hr: Veličina

en: Center
hr: Centar

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Current
hr: Trenutno

en: Position
hr: Pozicija

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Space
hr: Razmak
