FooTable (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Size
jv: Ukuran

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Views
jv: View

en: Current
jv: Saiki

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Space
jv: Spasi
