FooTable (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Size
km: ទំហំ

en: Center
km: កណ្តាល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Space
km: ទំហំ
