FooTable (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Size
lv: Izmērs

en: Center
lv: Centrēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Views
lv: Skati

en: Components
lv: Komponentes

en: Current
lv: Pašreiz

en: Last
lv: Pēdējā

en: Position
lv: Pozīcija

en: First
lv: Pirmā

en: Limit
lv: Limits

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Space
lv: Atstarpe
