FooTable (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
