FooTable (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Size
pl: Rozmiar

en: Center
pl: Środek

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Views
pl: Widoki

en: Components
pl: Komponenty

en: Current
pl: Bieżący

en: Last
pl: Ostatni

en: Position
pl: Pozycja

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: First
pl: Pierwszy

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Space
pl: Odstęp

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Production (minified)
pl: Produkcyjny (minified)
